czwartek, 21 lutego 2013

Książkowo na Makowym Polu

W notce na początku tego roku zapowiadałam zmiany i nowości na Makowym Polu. Pewne pomysły, które nosiłam w sobie od dawna udało się właśnie zrealizować: rozszerzyłam ofertę mojego makowego sklepiku o książki i płyty dla dzieci :).

 


Tytuły i wydania, które znajdziecie w dziale "Dla dzieci" wybrałam według subiektywnego klucza- są to rzeczy, które znam i cenię, które towarzyszą zabawie, rozwojowi i nauce moich dzieci, które nie kłócą się z moimi wartościami.  Chciałabym o każdej książce powiedzieć coś od siebie, jeszcze nie wszędzie udało mi się to zrobić, ale będę do tego dążyła. Liczba tytułów będzie się też powiększać, bo to zaledwie garstka naszych naj, najulubieńszych :) 

Mam nadzieję, że z przyjemnością przejrzycie półeczki makowej księgarenki. Może przy okazji zakupów w dziale promocji? :) Obniżyłam ceny kilkunastu papierów, nawet do 2 zł. Promocja trwa do poniedziałku (25.02), zapraszam serdecznie!


Czy ktoś wie, ile zamierza jeszcze potrwać ta zima? 
W każdym razie pozdrawiam Was ciepło!

7 komentarzy:

 1. aaaa Aga nawet nie wiesz jak się cieszę :))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Agnieszko, nic, tylko podziwiam:) I na pewno chętnie będę zaglądać. Dzieci z Bullerbyn w postaci audiobooka u nas też zrobiły furorę:) Na pewno poszukamy kolejnych pozycji Astrid. Bardzo fajny pomysł:)

  OdpowiedzUsuń
 3. wspaniały pomysł Agnieszko!!!
  trzymam kciuki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Znakomity pomysł! a ja dziś dorwałam świetną i baardzo niedrogą książeczkę z rymowankami i wyliczankami, zakupiłam od razu kilka na prezenty ;)) Siedzi baba na cmentarzu... ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. ale kolory, cudna grafika zwłaszcza na Misiach ! będzie pięknie

  OdpowiedzUsuń
 6. Barrrdzo pozytywnie :)
  Dzieki Tobie kiedys, kiedyś trafiłam na Marchewiusza i Floriana Ogrodnika, których moje dzieci bardzo lubią (choć wydawać by się mogło, że powinni już z nich wyrosnąć ;-)
  Pewnie jeszcze nie raz pozytywnie zainspirujesz, Makówko :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo! :)