poniedziałek, 27 maja 2013

Zlećmy się! :)

Już wkrótce, 8. czerwca w Warszawie 6.Ogólnopolski Zlot Scrapbookingowy- prawdziwe święto polskich scraperek! (i scraperów :)) Tutaj możecie doczytać co, gdzie i jak. A ja ze swojej strony zapraszam Was szczególnie do udziału w prowadzonym przeze mnie warsztacie albumowym: 

 
"Treściwy album w torebkowym formacie"- warsztat z tworzenia mini-albumu

Lubisz albumy, które opowiadają pewną historię, przywołują piękne wspomnienia i pozytywnie nastrajają, a jednocześnie mieszczą się w kobiecej torebce, tak, że można mieć je zawsze pod ręką? Taki właśnie album możesz stworzyć podczas tego warsztatu. Proponuję wykonanie mini-albumu w formacie 15 na 15 cm, łączonego kółkami lub bindowanego (na sprężynie), pełnego tagów, kieszonek, skrzydełek i innych tajnych skrytek. A przede wszystkim pełnego wspomnień i dobrych emocji :)
Podczas warsztatu pracować będziemy z nitownicą i bindownicą, będzie okazja do wypróbowania dwóch różnych sposobów łączenia kart albumowych. Materiały, których będziemy używać to przede wszystkim papiery do scrapbookingu (m.in.marki Makowe Pole), tekturki, kalka, dekoracyjna taśma papierowa, sznurek, wstążki i inne. Na warsztaty przynosimy ze sobą: wygodne, ulubione nożyczki, kilka zdjęć, najlepiej czarno-białych  w formacie 9 na 13 cm lub zbliżonym oraz specjalne dodatki, które chcemy umieścić w albumie (bilet z podróży, metka, liścik, szczególny guzik itp.).
Warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób początkujących (wytłumaczę wszystko, co potrzeba:)), jak i zaawansowanych.

Czas zajęć 2,5 -3 godz. (start o godz. 14.00)
cena: 95 zł
zapisy: makowepole(at)gmail.com
 
Można się jeszcze dopisać, ale pomalutku zamykam listę, żeby pracowało nam się na warsztacie jak najlepiej i żebym każdej osobie mogła jak najwięcej i najdokładniej wszystko wytłumaczyć w razie potrzeby :) 

Informuję też, że od dziś w sklepie makowepole.eu można składać zamówienia z odbiorem osobistym na Zlocie. Dodatkowo papiery z wszystkich kolekcji można przy tej okazji nabyć z 6% rabatem- należy tylko pod każdym produktem (dotyczy tylko papierów) w koszyku dopisać kod rabatowy zlotwarszawa. Zamówienia będzie można odebrać najprawdopodobniej od godziny 14.00 w okolicach sali, w której poprowadzę warsztat.

A jeszcze dziś można zostawić komentarz pod tym postem i napisać, którą z kolekcji Makowego Pola lubi się najbardziej :) Jutro ogłoszę wyniki zabawy.

Na koniec coś dla dziewczyn, które nie wiedzą lub się wahają (co do zlotu, warsztatu czy też w innych sprawach, ze specjalną dedykacją dla J. i dla I. ;) - kartka ( jeśli czekasz na znak, oto on! :) )


Pozdrawiam, ściskam, ślę dobre myśli! :)

1 komentarz:

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo! :)