wtorek, 28 maja 2013

Podziękowania, wyniki i zaproszenie na makowy Dzień Dziecka :)

Dziś troszkę hurtem, ale nie chcę zajmować czasu swojego i Waszego kilkoma oddzielnymi postami. 
Najpierw czekoladowe podziękowania :) 


Czekoladki tak opakowane polecam na niezobowiązujący prezent, może dla Ulubionej Pani z okazji zakończenia roku szkolnego? :) Środek do konsumpcji, opakowanie na pamiątkę i dla dekoracji (zamiast kartki lub kwiatka). Obkupiłam się w czekoladę i słodkości w różnych formatach, pudełeczka zatem na pewno jeszcze się tu pojawią :) 


Wyszkowian i wszystkich w zasięgu Wyszkowa zapraszam w sobotę i niedzielę na wspólne, kolorowe i kreatywne świętowanie Dnia Dziecka! 

 
W programie:
sobota 1. czerwca, godz. 11.00 - 15.00
warsztaty plastyczne, konkursy, twórcze gry i zabawy, pokaz bajek z kliszy i jeszcze kilka innych miłych rzeczy, jeśli pozwoli na nie pogoda :)

Niedziela 2. czerwca, godz. 16.00
interaktywny spektakl teatralny

Wstęp wolny, proszę jednak o wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestnictwa, szczególnie w warsztatach plastycznych, drogą mailową: makowepole@gmail.com lub osobiście :)

W sklepiku Makowe Pole można także zaopatrzyć się prezentowo, dotarły ostatnio nowe "Bajki-grajki", pojawią się też piękne nowości książkowe i zabawkowe. Serdecznie zapraszam!

A na koniec ogłaszam, że spośród komentarzy odpowiadających na pytanie o ulubioną makową kolekcję wybrałam (subiektywnie!) komentarz Kardamonowej :) Poproszę o dane adresowe, żebym mogła wysłać papierki.

Pozdrawiam ciepło!

3 komentarze:

  1. Byłam przekonana, że komentarz Kardamonowej wybierzesz, jest tak osobisty i optymistyczny, mnie też by przyciągnął!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale się cieszę! ;))))))))))))))) Dziękuję.

    OdpowiedzUsuń
  3. zakochałam się w tych papierach. karteczki boskie

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo! :)