piątek, 31 maja 2013

Księżniczka, książę i bębny :)

Chcecie podejrzeć, co specjalnego przygotowaliśmy na weekendowe huczne i kolorowe obchody Dnia Dziecka na Makowym Polu? :) 
Dzień, a raczej Dni Dziecka na Makowym Polu! 

Zaczynamy w sobotę o 11.00. O godzinie 12.00 zapraszam na warsztaty plastyczne, będzie coś miłego zarówno dla młodszych, jak i nieco starszych dzieci.
0koło 13.00 rozpocznie się mini-warsztat bębniarski


0 14.00 projekcja bajek na kliszach- dla dzieci trochę egzotyki, dla dorosłych wspomnienia z dzieciństwa :)  
W międzyczasie będzie można porysować kredą na tarasie, puszczać bańki, zostać aktorem w makowym teatrzyku, pokolorować, pograć w gry (można przynieść swoją, do której w domu brak towarzystwa) i na przykład zrobić sobie ksieżniczkowo-książęce zdjęcie :)

Już dawno marzyło mi się zrobienie takiego monidła. Temat pewnie wybrałabym inny, ale to pomysł Danusi- no cóż, Danusia wcale w tę stronę przeze mnie nie popychana, otaczana kolorami wszelkimi, nie tylko różem, lubi księżniczki i róż. 


 Dobry projekt to podstawa! :)

Zarysy postaci odrysowałam od moich modeli- książę jest zatem niższy od księżniczki ;) Tektura, na której malowaliśmy, to pudło po meblach ze sklepu na I. Przed malowaniem farbą (trochę akrylową, trochę plakatową) pokryłam całość warstwą prymera (gruntu), inaczej malowałabym bez końca, bo kolor tektury przebija przez warstwy farby.
Z gotowego dzieła uśmiałam się bardzo (muszę poprawić te pufki na sukience księżniczki, bo na razie wygląda jak atletka ;)), ale testy wyszły zadowalająco- będzie z tym sporo fajnej zabawy! :)W niedzielę o 16.00 zapraszamy na interaktywny spektakl teatralny. Będzie na pewno radośnie i ciekawie, trochę też pomuzykujemy, pobębnimy, potworzymy plastycznie.
Z powodu ograniczeń przestrzennych proszę osoby zainteresowane o kontakt i zaklepanie sobie miejsca, zwłaszcza na niedzielny teatrzyk i warsztaty plastyczne. Zapraszam też dziś i jutro na zakupy prezentowe- jest mnóstwo pięknych nowości książkowych, płytowych i innych, ale w większości w pojedynczych egzemplarzach.

Pozdrawiam serdecznie!

3 komentarze:

 1. o jejku,ale fajnie będzie! uwielbiam takie monidła do wstawiania buzi i zawsze korzystam :p
  moje ulubione zdjęcie to mama -ryba w koronie :p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. An, o którym zdjęciu mówisz? Mnie nie ma na żadnym... więc kto robi za mamę-rybę? Łukasz??? :)

   Usuń
 2. Zapowiada się super zabawa :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo! :)