poniedziałek, 3 marca 2014

Fabryka kukiełek :)

Luty minął szybciutko (jak to luty ;)) i nie zdążyłam pokazać wszystkiego, co działo się w pracowni Makowe Pole w Wyszkowie w przeciągu tego miesiąca. Jak zwykle- im więcej i ciekawiej się dzieje, tym mniej pozostaje czasu na przetworzenie tego, zatrzymanie. 
Dzisiaj mam zatem plan trochę ponadrabiać zaległości. Zasypię blog relacjami z lutowych wydarzeń, ot po prostu, żeby mieć tu możliwie pełny obraz roku spędzonego stacjonarnie w Wyszkowie- tak, tak! W marcu mija rok od otwarcia pracowni i sklepiku Makowe Pole w moim mieście :)
Będzie o tym jeszcze w najbliższych dniach więcej, a tymczasem zapraszam do obejrzenia zdjęć z  rodzinnych "Zabaw teatralnych", które odbyły się 15.lutego. 

Żeby było teatralnie, najpierw musiało być trochę plastycznie :) 
Makowe Pole zamieniło się w prawdziwą, kolorową, gwarną i wesołą fabrykę kukiełek! 
Tu już bardziej teatralnie- pacynka Brydź i Karolina witają się z dziećmi :)


Każdy miał swoje pięć minut w makowym teatrzyku.

Hasłem spotkania zostało "A psik!"- kto był, wie dlaczego ;)Kukiełki robiliśmy też w czasie ferii z dziećmi z parafii św. Wojciecha w Wyszkowie, zapraszam na relację TUTAJ. :) Niesamowite, że z prostego szablonu wychodzą tak różne kukiełki! Zachwycam się pomysłowością moich Gości i przy okazji serdecznie ich pozdrawiam:) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo! :)