sobota, 7 grudnia 2013

Mikołajkowe Warsztaty Rodzinne

Dziś na Makowym Polu w Wyszkowie odbyły się Mikołajkowe Warsztaty Rodzinne. Mimo pogody niesprzyjającej na zajęciach stawili się rodzinnie goście z bliska i z daleka. Zaczęliśmy od ubrania choinki ;)


Potem tworzyliśmy świąteczne kartki...

prezentowe pudełeczka...
i zawieszki o przeznaczeniu zależnym od inwencji autora :)


Kleiliśmy, cięliśmy, brokatowaliśmy i z wielkim entuzjazmem kręciliśmy korbką maszynki do wycinania (czego niestety nie mam na zdjęciach, bo przy kręceniu asystowałam, a fotograf musiał akurat wyjść). 
Dziękuję Wam, moi Drodzy Goście, za odwiedziny i wspólną twórczą zabawę! :) 

Na Makowym Polu przedświąteczne działania trwają już od dwóch tygodni: na zajęciach z cyklu "Artystyczne inspiracje" było już anielsko i sercowo, a będzie jeszcze bombkowo-choinkowo i... łosiowo :) 


Zajęcia z łosiem od Milomi w roli głównej odbędą się w czwartek (12.grudnia) o godzinie 17.00. Zapraszam na nie dzieci od 6 lat. Cena zajęć to 25 zł. O szczegóły można dopytać pisząc do mnie na makowepole(at)gmail.com.


Przesyłam najcieplejsze pozdrowienia! I życzę wielu chwil wytchnienia tym wszystkim, którzy w grudniu szczególnie biegają zbyt szybko (a może ktoś wie, czy i gdzie jest w życiu przycisk, który pozwala łatwo przejść w tryb slow?) Do napisania wkrótce!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo! :)