wtorek, 26 listopada 2013

Zaczynam Sezon! ;)

Chyba pora wziąć się za świąteczne przygotowania, przynajmniej w pracowni (kuchnia i porządki muszą jeszcze poczekać ;)). 

Zaczynam od drobiazgów. Zrobiłam na przykład takie oto pudełeczka:Będą idealne na mały prezent (mieszczą się w nich kolczyki, magnesy, taśma dekoracyjna), świetnie też zastąpią kopertę na podarunek pieniężny, bilet na koncert czy spektakl teatralny lub bon upominkowy w ulubionym sklepie czy gabinecie kosmetycznym :)


Koleżanki skraperki widzą oczywiście, że pudełeczka to istne wykrojnikowe szaleństwo (sklepik Na Strychu temu wszystkiemu winien, wybór mają tam obłędny! Nie potrafiłam się oprzeć! ), ale stwierdziłam, że należy mi się trochę relaksującego kręcenia korbką maszynki- zwłaszcza, że dzieci, a szczególnie Jaś, bardzo chętnie mnie w tym wyręczały- po tym mozolnym wycinaniu kwiatków z kolejnych makowych kolekcji, któremu tak często oddawałam się w mijającym roku. Prawda? ;)


Pudełeczka kleiłam głównie z papierów z kolekcji "Batik" i "To lubię!", które w połączeniu z odrobiną brokatowego, złotego i srebrnego błysku nabrały bardzo świątecznego charakteru :)

Jutro powinnam pojawić się z zaproszeniem na mikołajkowe warsztaty na Makowym Polu w Wyszkowie i z kilkoma nowościami z makowego sklepu. Kto ciekawy, niech zagląda :) A tymczasem wracam do nadganiania zaległości różnych- marzy mi się zakończyć rok w wolności od spraw niezałatwionych, zadawnionych, zapomnianych... Trudne to będzie. Ale próbuję! :)

Pozdrawiam Was serdecznie!

5 komentarzy:

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo! :)