środa, 2 października 2013

Botaqi w akcji i wyniki losowania :)

W poniedziałek na warsztatach z cyklu "Artystyczne inspiracje" testowaliśmy botaqi od Milomi. Sklejkowe motyle aż prosiły się o pomalowanie ich wszelkimi możliwymi kolorami, ale... nie było tak łatwo! :) Mali Artyści mieli bowiem do dyspozycji jedynie trzy kolory farb (plus kapkę bieli). Okazało się jednak, że to w zupełności wystarczy i że z trzech kolorów podstawowych można wyczarować inne- turkus i mięta wyszły tak pięknie, że biły na głowę gotowe farbki, z którymi potem porównaliśmy nasze :) 


Jedyny mężczyzna w naszym towarzystwie od motyla wolał botaqowych piłkarzy- wyzwaniem było uzyskanie koloru skóry, ale i to się udało. Pomalowane motyle posypałyśmy hojnie brokatem ;)


Nie zdążyłam zrobić zdjęcia wszystkim pracom w komplecie, ale z botaqami pracować będziemy jeszcze jutro z drugą grupą "Artystycznych inspiracji" (można się jeszcze zgłaszać ) i postaram się pokazać Wam cudowny efekt końcowy.

A teraz ogłaszam wyniki losowania w rozdawajce :) 
Złośliwie, jak to czasem bywa, wypaliły nam się dzisiaj  w mieszkaniu dwie żarówki, w związku z czym nie mogłam zrobić porządnych zdjęć z losowania. Ale i na tych, które zrobić się udało, wszystko, co ma być widać - widać :) 


"Twórcza wyprawka" z motylowym zestawem kreatywnym od Milomi, książką "Kreatywna księga plam" i kompletem papierów do scrapbookingu z Makowego Pola wędruje do Marleny Borczon :). 


Proszę o kontakt z danymi adresowymi :)

Serdecznie dziękuję Wam wszystkim, którzy wzięliście udział w zabawie, za podzielenie się swoimi jesiennymi skojarzeniami :) Bardzo ciekawie czytało mi się Wasze komentarze, zadziwiające jak różne mogą być nasze obserwacje, jak inaczej patrzymy! :)  W większości jednak kochamy kolorową, ciepłą jesień  i takiej sobie i Wam życzę. Do napisania wkrótce!

4 komentarze:

 1. Gratuluję serdecznie! A warsztaty naprawdę super, widać, jak dzieciaki z przejęciem i skupieniem pracują. Tak trzymać!

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczne warsztaty :) Gratulacje dla szczęściary :)

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluje szczęściarze , dzieciaki nieźle się spisały , super

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo! :)