poniedziałek, 7 października 2013

Ślubna Księga Gości z częścią albumową

Księga Gości i album w jednym to projekt, który naprawdę dobrze spisuje się w roli ślubnego prezentu, a ja bardzo lubię nad nim pracować :)Pierwsze strony to krótka zdjęciowa opowieść o związku, po nich następuje właściwa część księgi- strona z podziękowaniami od Nowożeńców i sporo czystych, białych kart na wpisy Gości. 

Są też przekładki na zdjęcia z dnia ślubu, karta do zapisania czytań i innych ważnych słów ze ślubnej Eucharystii oraz swego rodzaju "lista obecności".  Treść przekładek i ich ilość ustalana jest zawsze indywidualnie.


Księga jest w formacie 20 na 25 cm. Zdobią ją papiery z Makowego Pola, dekoracyjne taśmy papierowe i cudna wstążką od Eight :)


Przy okazji, bo nie zdążyłam tutaj o tym napisać, informuję, że papiery "Batik" i dodruk "Aurory majalis" ponownie są w sprzedaży, a wszystkie zamówienia krajowe od klientów indywidualnych z pełną kolekcją "Batik" do środy będą realizowane z darmową przesyłką.

Aby skorzystać z darmowej przesyłki należy:
1. Złożyć zamówienie zawierające kolekcję "Batik" (Kolekcja "Batik" 10 papierów) w terminie od 3. do 9. października 2013 r.
2. Wybrać formę przesyłki: "Tydzień darmowej przesyłki (dla zamówień na terenie Polski z pełną kolekcją "Batik")"
3. Opłacić zamówienie (do 10.10.2013 r. opłata musi zostać zaksięgowana na koncie bankowym sklepu)

Zapraszam zatem serdecznie do makowego sklepiku :)

Pozdrawiam ciepło i życzę Wam dobrego tygodnia.

2 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo! :)