poniedziałek, 6 maja 2013

Pomajówkowo i plany na czerwiec

Witajcie w maju! :)
Mam nadzieję, że mieliście cudowną majówkę i z radością i energią wkroczyliście w nowy miesiąc :) Końcówka kwietnia minęła u nas pod znakiem urodzin Danusi, a przez ostatnie dni głównie celebrowaliśmy nasze bycie razem- na różne sposoby: było ZOO, wesołe miasteczko, grillowanie na wsi, ludzie, których kochamy, setki zdjęć (Danusia dostała do swojej dyspozycji dwa aparaty i jest fotograficzne szaleństwo! :)) gry, czytanie, rysowanie, spacery, bieganie i długie testowanie nowego placu zabaw w parku. To ostatnie chyba właśnie przypłacam alergicznym katarem- bo wszystko nareszcie tak pięknie kwitnie i pyli ;) 

Rysowanie i porządki w kredkach- takie porządki lubię ;)


 Pod forsycją...


Spotkanie z biedronką.


Danusia i jej aparaty. Będzie kolejny, piękny album z jej zdjęciami :)Różne takie przystojniaki z warszawskiego ZOO ;)
 

 I tańcząca Danusia- nie można było zmarnować takiej przestrzeni!


Odpoczynek na ławeczce.


 I tak to było, w wielkim skrócie :)

W międzyczasie planowałam, ustawiałam i skrzętnie notowałam wszystkie rzeczy i sprawy, którymi chcę/muszę zająć się w maju i czerwcu- lista wyszła bardzo treściwa! Ale będę z radością odhaczać każdy punkcik :)

W temacie tych planów właśnie, jeden z punktów: zapraszam Was na VI Ogólnopolski Zlot Scrapbookingowy do Warszawy. Zlot odbędzie się  8.czerwca i wśród wielu, wielu atrakcji, które tam na Was czekają, znajduje się także mój warsztat scrapbookingowy :) "Treściwy album w torebkowym formacie"- warsztat z tworzenia mini-albumu

Lubisz albumy, które opowiadają pewną historię, przywołują piękne wspomnienia i pozytywnie nastrajają, a jednocześnie mieszczą się w kobiecej torebce, tak, że można mieć je zawsze pod ręką? Taki właśnie album możesz stworzyć podczas tego warsztatu. Proponuję wykonanie mini-albumu w formacie 15 na 15 cm, łączonego kółkami lub bindowanego (na sprężynie), pełnego tagów, kieszonek, skrzydełek i innych tajnych skrytek. A przede wszystkim pełnego wspomnień i dobrych emocji :)
Podczas warsztatu pracować będziemy z nitownicą i bindownicą, będzie okazja do wypróbowania dwóch różnych sposobów łączenia kart albumowych. Materiały, których będziemy używać to przede wszystkim papiery do scrapbookingu (m.in.marki Makowe Pole), tekturki, kalka, dekoracyjna taśma papierowa, sznurek, wstążki i inne. Na warsztaty przynosimy ze sobą: wygodne, ulubione nożyczki, kilka zdjęć, najlepiej czarno-białych  w formacie 9 na 13 cm lub zbliżonym oraz specjalne dodatki, które chcemy umieścić w albumie (bilet z podróży, metka, liścik, szczególny guzik itp.).
Warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób początkujących (wytłumaczę wszystko, co potrzeba:)), jak i zaawansowanych.
Czas zajęć 2,5 -3 godz.
cena: 95 zł
zapisy: makowepole(at)gmail.com

Zapraszam, a więcej informacji przekażę mailowo osobom zainteresowanym.

Życzę zdrówka i dobrego tygodnia Wam wszystkim.

A jutro pokażę trochę kartek na majowe okazje, do zobaczenia zatem!:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo! :)