środa, 3 kwietnia 2013

"Dodaj kolor!" i "Zabawy teatralne" - warsztaty

Zwalczam pokusę narzekania na pogodę planowaniem różnych działań i pracą. Na mnie działa, narzekam mniej ;) Od nadmiaru bieli zaczyna mnie już jednak boleć głowa (czuję się jakby mi w głowie sypało śniegiem...) stąd pomysł na warsztaty scrapbookingowe z dużą dawką koloru. 


Jeśli tak jak ja macie już dość narzekania na pogodę, zimno i brak kolorów i chcecie cieszyć się WIOSNĄ wbrew wszystkiemu, to zapraszam Was na sobotni, bardzo kolorowy warsztat scrapbookingowy pt. "Dodaj kolor!"
Przy pomocy farb, mgiełek, tuszów i różnego rodzaju mediów stworzymy kolorowe, energetyczne strony scrapbookingowe w formacie 30 na 30 cm, spróbujemy różnych technik pracy z farbą i papierem, porozmawiamy, napijemy się pysznej herbatki, poznamy się, pobrudzimy :) Zajęcia będą interesujące zarówno dla zupełnie początkujących, jak i tych z Was, które już scrapbookingu próbowały.
Termin: sobota 6.kwietnia, godz.15.00-18.00
miejsce: Makowe Pole, ul. Daszyńskiego 47, Wyszków
Cena warsztatu: 50 zł, zapisy i wszelkie informacje pod adresem mailowym: makowepole(at)gmail.com


A to propozycja dla bardzo młodych wyszkowian: w sobotnie przedpołudnie odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu "Zabaw teatralnych".
Bazą tematyczną spotkań teatralnych jest to, co dzieci lubią i co robią naturalnie: naśladowanie, udawanie, odgrywanie scenek, spontaniczna twórczość, interakcje z innymi. Będziemy skupiać się na procesie tworzenia teatru, zajrzymy "za kulisy", poznamy różne sposoby wyrażania emocji i opowiadania historii w teatrze. Na pierwszych zajęciach stworzymy kukiełkę (każdy swoją), która będzie mogła nam towarzyszyć podczas kolejnych zajęć :)
Zajęcia dla dzieci od lat 2,5 do 6- koniecznie z rodzicami, opiekunami!
cena: 30 zł
termin: sobota, 6.kwietnia, godz. 11.00- 12.00
miejsce: Makowe Pole, ul. Daszyńskiego 47, Wyszków
zapisy i informacje: makowepole(at)gmail.com

Zapraszam serdecznie! Miło będzie się spotkać i wspólnie podziałać twórczo. A po zajęciach wszyscy... na sanki! ;) 
Pozdrawiam Was ciepło i kolorowo :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo! :)