poniedziałek, 24 grudnia 2012

Wigilijnie...

Moi Drodzy Tu-Zaglądacze, znani mi i nieznani, dalecy i bliscy (geograficznie:)). 
W Wigilię Świąt Bożego Narodzenia chciałabym Wam życzyć na najbliższe dni: ciszy i spokoju serca, prawdziwej radości, pojednania i przebaczenia we wszystkich Waszych relacjach, miłości-normalności (czyli takiej nie tylko od święta), zatrzymania w pędzie-biegu-truchcie (niepotrzebne skreślić), wytchnienia i odpoczynku, umocnienia wiary i nadziei. 
Chciałam jakoś pięknie te życzenia dla Was okrasić obrazem, ale zdjęcia nie chciały wyjść jak należy... Dzielę się tym jednym z naszym ustrojonym jak choinka ;) drzewkiem Jessego i czterema adwentowymi świecami. 


Kilka dni temu zgubiłam moją listę rzeczy do zrobienia i nie jestem pewna czy plan zrealizowałam, pozostaje mi mieć nadzieję, że jeśli czegoś nie zrobiłam, nie było to po prostu takie ważne.  Boże Narodzenie będzie mimo wszytko :).

Korzystając z tego, że wpadliście tu i czytacie, zachęcam Was do przeczytania tego postu na blogu "Wystarczy mniej". Pewnych dobrych ludzi, Miłkę i Marcina, spotkało wielkie nieszczęście- spalił im się dom. Muszą wraz ze swoimi dziećmi zacząć nowy rozdział w życiu. Możemy im w tym pomóc, konkretnie, materialnie (finansowo, lub rzeczowo). Proszę w ich imieniu i za każdą pomoc z góry dziękuję!

Jeszcze raz z serca: pięknych, radosnych Świąt! 

I do zobaczenia po! :)

5 komentarzy:

 1. Dla Twojej Rodziny również wszystkiego dobrego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego dobrego Makówko :**

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego co najlepsze dla Was :) ależ fantastyczny wieloryb, Ty to niesamowicie zdolna jesteś :))

  OdpowiedzUsuń
 4. oto,jak zainspirowały mnie drewniane papiery...
  http://askowo.blogspot.com/2012/12/snowday.html
  zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj poświątecznie :) Mam nadzieję, że mimo zgubienia listy święta były piękne i udane :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo! :)