piątek, 14 marca 2008

Bzowo-imieninowo


Dla Mamy na imieniny wydekupażowałam bzowy zestaw: zegar do kuchni (orientacyjny, raczej nie do gotowania jajek na miękko) i szkatułkę na biżuterię. I zachciało mi się prawdziwych, kwitnących, pachnących oszałamiająco bzów. A potem konwalii:)

3 komentarze:

 1. ALe śliczny komplecik!!!
  Poleciało wiosną!
  W moich ulubionych kolorkach :)
  No bez uwielbiam, a konwalie to bym niuchała bez przerwy ;)

  Agnieszko czy to serwetka czy papier???

  OdpowiedzUsuń
 2. To serwetka, ale zabij, a nie przypomnę sobie firmy... pamiętam tylko, że kupiona na Decoladzie.
  A co do kolorków, no to są to również ulubione kolory mojej Mamy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy takie cudowne zegary Makówka-pełna pomysłów tworzy na zamówienie...?:) Ciekawam, czy stać mnie byłoby na takie cudo... A już oglądam drugi boski zegar (tamten dla dziadka już mnie napełnił zachwytem!) i widzę coś podobnego wiszącego na moim poddaszu:)!
  Przy okazji też pozdrawiam serdecznie "Siostrę Polonistkę" z roku;) (nie skomentujesz, wiem;)) i nareszcie mam okazję podziękować za inspirację. Twój urokliwy blog natchnął mnie do założenia swego, literackiego:)! Tak, tak! dziękuję! Co do pisania, o które kiedyś mnie pytałaś - szczęśliwie wracam właśnie... Nie odpowiedziałam od razu, bo wtedy musiałoby to być gorzkie wyznanie...;) Za skojarzenie "Posłania" z moją osobą serdecznie dziękuję! choć... wydaje mi się to najnaturalniejsze skojarzenie na świecie;)!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo! :)