piątek, 22 stycznia 2016

Warsztaty dla Babci i Dziadka :)

Dziś ciąg dalszy kolorowych szaleństw, których początek pokazywałam  w tym poście
Na poniedziałkowych "Artystycznych Inspiracjach" wzięliśmy na warsztat efekty naszej sesji zdjęciowej sprzed tygodnia wydrukowane w formie kwadracików przez Projektogram i robiliśmy scrapy na Dzień Babci i Dziadka. Myślę, że zostały już wręczone i mogę je Wam pokazać bez obaw, że popsuję komuś niespodziankę :).


Dzieci, podobnie jak ja wcześniej, były zachwycone zdjęciami- nie wiem czego to zasługa: technologii druku, właściwości papieru czy czarnej ramki?, ale kolory na zdjęciach są dokładnie tak żywe i intensywne, jak na moim monitorze.


Używaliśmy gesso-podkładu malarskiego, kredek pastelowych, papierowych taśm dekoracyjnych i stempli.

Powstały prace zaskakujące kompozycją,  modyfikujące technikę, którą dzieciom pokazałam na wiele sposobów- naprawdę mogę się dużo nauczyć od moich Artystów :)


W temacie Dnia Babci i Dziadka scrapowaliśmy też wcześniej, w sobotę, na Rodzinnych Warsztatach Twórczych. Tutaj dzieci pracowały ze wsparciem swoich Rodziców, głównie Mam :)

 Darliśmy papier...


 Cieliśmy go...


Dodawaliśmy mu koloru kredkami.


Szkolne szlaczki na kolorowym scrapie wyglądają rewelacyjnie! :)


Podgląd na prawie gotowe prace:


Myślę, że obdarowani Babcie i Dziadkowie potwierdzą, że taki, własnoręcznie wykonany przez Wnuki prezent to prawdziwy skarb :) Dziękuję wszystkim obecnym na warsztatach na Przystanku Twórczej Edukacji za radość wspólnego tworzenia i wniesione w białą rzeczywistość kolory. :)

Pozdrawiam serdecznie!

Agnieszka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo! :)