sobota, 29 sierpnia 2015

Letnie Artystyczne Inspiracje- mały przegląd :)

U schyłku wakacji chciałabym zaprosić Was na mały przegląd zdjęć z warsztatów "Artystyczne Inspiracje", które przeprowadziłam w ostatnich tygodniach w różnych miejscach. Troszkę się tego uzbierało, za mną dużo radosnych dni twórczej pracy i mnóstwo przemiłych spotkań z młodymi artystami. Letnia edycja "Artystycznych Inspiracji" poświęcona była portretowi i autoportretowi- chciałam przez to podkreślić, że w twórczości istotna jest komunikacja i wyrażenie siebie, a także spotkanie osób: Twórcy i Odbiorcy sztuki. Miałam przyjemność obejrzeć wiele wspaniałych prac, cieszę się, że dzięki moim warsztatom mogły one w ogóle powstać. Zobaczcie sami, ile i jak pięknie się działo! :)

Na Przystanku Twórczej Edukacji w Wyszkowie:


Na warsztatach półkolonijnych "w terenie" ;)


W oddzielnym wpisie opowiem o warsztatach i wielkoformatowym słodkim malowaniu, które miały miejsce na Festiwalu Czekolady w Nowym Kościele na Dolnym Śląsku. Kto ciekawy, może zajrzeć tutaj :) 
A od poniedziałku ruszają warsztaty stacjonarne w odmienionym nieco, jeszcze milszym Przystanku Twórczej Edukacji, zapraszam do zapoznania się z Grafikiem zajęć :) 

Pozdrawiam serdecznie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo! :)