poniedziałek, 16 marca 2015

Rara avis-nowe papiery z Makowego Pola :)

Nie wiem kiedy znów mi się zrobiła taka przerwa w pisaniu tutaj... Tyle się teraz u nas dzieje, że chociaż z całych sił staram się wszystko jakoś ogarniać i domykać, nie zawsze starcza mi czasu i energii. Każdego dnia wybieram to, co najważniejsze spośród tego, co ważne. Mam nadzieję, że to właściwe wybory.
Zajrzałam tu dzisiaj, bo chcę Wam pokazać nowiuteńkie papiery, które stworzyłyśmy razem z Karoliną Dębicką. Specjalnie na wiosnę i ku czci przyjaźni i Prawdziwych Przyjaciół, którzy są jak rzadkie ptaki. 

Kolekcja nosi tytuł "Rara avis" i oprócz tak lubianych przeze mnie i przez wiele z Was kwiatowych motywów- w rolach głównych występują tym razem magnolie i zawilce- pojawiają się w niej ptaki :) Papiery mają trochę egzotyczny, rajski klimat, który mam nadzieję, przypadnie Wam do gustu :)Papiery "Rara avis", a także inne papiery z Makowego Pola można od dziś nabyć w sklepie "Na Strychu". Sklepik makowepole.eu do odwołania nie będzie obsługiwał klientów indywidualnych,  jednak większe ilości - powyżej 100 sztuk papierów- można oczywiście zamawiać bezpośrednio u nas. 
Bardzo jestem ciekawa Waszej opinii na temat nowej kolekcji. Podoba się? :)
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i ciepło!

6 komentarzy:

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo! :)