sobota, 13 grudnia 2014

Rodzinne Warsztaty Świąteczne na Makowym Polu- relacja :)

W minioną-mikołajkową- sobotę na Makowym Polu w Wyszkowie (pod nowym adresem i szyldem Przystanku Twórczej Edukacji) odbyły się Rodzinne Warsztaty Świąteczne. 


Warsztatowicze- dzieci i rodzice, starsi i młodsi, ci co mieli bardzo blisko i ci, co mieli troszkę dalej (pozdrawiamy serdecznie naszych gości z Warszawy! :)), niektórzy po raz pierwszy, a niektórzy już po raz kolejny w radosnej, przedświątecznej atmosferze tworzyli kartki na bożonarodzeniowe życzenia, torebki i pudełeczka na gwiazdkowe prezenty oraz choinkowe zawieszki. 

Wszyscy z zapałem stemplowali, wycinali gwiazdki cudowną maszynką na korbkę, kleili i psikali połyskującymi złotym pyłem mgiełkami (byli tacy, którzy zastanawiali się czy od tego złotego pyłu można latać, ale- na szczęście/niestety?- nikt tego nie sprawdzał ). Praca wre, prawie jak w fabryce Mikołaja ;)

Na zdjęciach zaledwie część efektów naszych twórczych działań.


Och, dostać prezent w takiej torebce to starczy za cały prezent! :)Artysta i jego dzieło (zobaczcie w jakiej roli wystąpiły tu kosteczki 3D :)):


Twórcze duety:


I na koniec wyjątkowy kolaż wykonany przez Stasia i jego Tatę:


Wciąż się nim zachwycam! :) 

Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę i gratuluję pięknych prac :) Już dziś zapraszam na kolejne Rodzinne Warsztaty, które planuję zorganizować przed Dniami Babci i Dziadka w styczniu. A może jeszcze wcześniej, z jeszcze innej okazji? :) Zobaczymy. 
Pozdrawiam serdecznie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo! :)