sobota, 4 stycznia 2014

Ulubiony Przystojniak w wersji poduszkowej ;)

Lubię dawać prezenty, które najpierw dają mnóstwo radości mnie podczas ich przygotowywania, a potem powodują, że śmiejemy się razem z Obdarowaną Osobą. Dziś o takich właśnie prezentach.

Przedstawiam Wam Przytulnego Kubę i Puszystego Lucziano ;)

Ulubiony Przystojniak w pudełku sprawdził się już kiedyś jako prezent osiemnastkowy, tym razem stworzyłam Ulubionych Przystojniaków w wersji poduszkowej dla moich dwóch przyjaciółek (I.i J. :* )


Jeśli chcesz stworzyć swojego osobistego poduszkowca, potrzebujesz:
  • papieru do transferów, 
  • jasnej, najlepiej naturalnej tkaniny i dowolnej tkaniny na tył poduszki,
  • zdjęcia Ulubionego (Przystojniaka, Zwierzaka, Tabletu ;))
  • tasiemki,
  • żelazka,
  • maszyny do szycia lub igły i nitki.
Najpierw należy na papierze do transferów wydrukować zdjęcie. Sposób drukowania i transfer na tkaninę uzależniony jest od rodzaju papieru (folii) transferowej, jaki macie- trzeba postępować zgodnie z instrukcją użytkowania. 
Tkaninę z naprasowanym zdjęciem zszywamy z drugim kawałkiem materiału, przekładamy na prawą stronę, wypychamy specjalnym wypełnieniem do maskotek (lub wypełnieniem z innej poduszki lub watoliną, która jest chyba trochę łatwiej dostępna), zaszywamy. Po drodze możemy wszyć gdzieś z boku tasiemkę. 

Prawda, że to prosty i zarazem bardzo wdzięczny pomysł?  Wypróbujecie? :) Jeśli tak, koniecznie zostawcie link do swojej pracy, z przyjemnością zobaczę :)

Pozdrawiam  Was serdecznie!

2 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo! :)