środa, 16 października 2013

Marzenia są wznoszącym wiatrem...

Żyję w świecie spełniających się marzeń. Marzenia są dla mnie siłą napędową, pragnienie ich realizacji wytycza mi drogę na kolejne dni, tygodnie, miesiące... Jednocześnie jednak staram się być zawsze tu i teraz, w pełni w tym, co mnie właśnie spotyka.  Myślę, że szczęśliwe życie w dużej mierze polega na godzeniu tej sprzeczności- być pięknie "tu", a jednak tęsknić za jeszcze piękniejszym (a może tylko inaczej pięknym?) "tam".

O tym między innymi mówi mój najnowszy scrap dla Danusi. 


Jesienne zdjęcie z Danusią i liściem położyłam na papier nr 5 z kolekcji "Batik", a potem przyfrunęły listki wycięte z serduszkowego "Fall in love". Nałożyłam gesso, postemplowałam listkami od 3rd Eye, a potem jeszcze całość przeszyłam na maszynie. Między zajęciami pilnymi, ważnymi i koniecznymi kleję jesienny album. Dla siebie, o nas, w formacie 15 na 15 cm- czyli jestem właśnie w osobistym scrapowym raju. Zmykam, póki bramy otwarte! ;)
Pozdrawiam Was serdecznie!

8 komentarzy:

 1. Pięknie się wznoszą Makówko!
  Świetny jest ten papier i listki...

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna myśl o marzeniach! Zapisałam sobie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. o tak :) fall in love to niezastąpiony papier do jesiennych zdjęć :) Scrap wspaniały :) Ty wiesz jak tęskniłam za czymś o Was ;) Ściskamy gorąco

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak mi miło, że moje listki się znalazły na Twoim cudnym skrapie!!! :)
  Pięknie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. cudeńko...energetyczne i klimatyczne:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Niesamowity scrap - porywający!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo! :)