czwartek, 18 lipca 2013

Pamiątkowo-prezentowe albumy

Lipiec mam w tym roku szalenie intensywny: warsztatuję, realizuję prace na zamówienia i, z czego bardzo się cieszę, sukcesywnie odhaczam punkty z mojej listy "rzeczy do zrobienia latem".  Robię zdjęcia, szeroko otwartymi oczyma wypatruję inspiracji z dala od komputera, mam ręce we wszystkich kolorach tęczy od farb, dotleniam się i dosłoneczniam kiedy tylko mogę. W atmosferze letniej obfitości przychodzi do mnie mnóstwo pomysłów, także takich na nowe kolekcje papierów. Zdradzę Wam, że od wczoraj pracuję nad nowymi projektami :) Mam nadzieję, że najdalej za kilka tygodni będę je mogła pokazać. 

Tymczasem mam parę zdjęć dwóch albumów. Pierwszy powstał w maju i się gdzieś zawieruszył, drugi zrobiłam w ostatnich dniach.  Łączy je pamiątkowo-prezentowy charakter (w środku zdjęcia, które nie są moją własnością, więc pokazuję pobieżnie).

Prostokątny w rozmiarze 15 na 20 cm. Kwadratowy to moje ulubione 15 na 15 cm. 

W rolach głównych papiery z kolekcji "To lubię!" z dodatkiem innych z Makowego Pola.

Wrócę wkrótce z migawkami lipcowymi. A teraz zmykam wysypiać się na jutrzejsze warsztaty scrapowo-kolażowe. Mam sfotografowanych kilka prawdziwych perełek, koniecznie muszę Wam je pokazać! Zrobię to na dniach :) Pozdrawiam ciepło!

11 komentarzy:

 1. lubię ,lubię ,lubię:) perfekcyjne albumy.

  OdpowiedzUsuń
 2. So great and beautiful!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne albumy. I jakie liczne zdjęcie Twojej rodziny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne albumy :) miłego dosłoneczniania :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję Wam serdecznie! Przepraszam, że środków tak malutko, ale po "zamaskowaniu" zdjęć nie zostałoby wiele do oglądania. Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękne albumy - widać wielki talent :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo! :)