niedziela, 23 czerwca 2013

W odwiedzinach w Kreatywce :)

Mam dziś dla Was troszkę zdjęć, zrobionych w zeszły poniedziałek na porannych zajęciach "Kreatywki" . Dotychczas nie składało nam się zupełnie, żeby na nie dotrzeć, ale nareszcie się udało i baaaardzo się z tego cieszymy. To była niezwykle radośnie i kolorowo spędzona godzina :)

Zobaczcie zresztą sami, ile się tam działo ( a to i tak nie wszystko!)

Było chustowe żeglowanie: 


Skakanie po kamykach ( a pomiędzy nimi woda  i krokodyle- tak mówi Jaś ;)) 


Przyleciał ptaszek...


A wcześniej pewnie było ich więcej, bo zostawiły mnóstwo kolorowych piórek :)Były zabawy z piłeczkami...


i z woreczkami...


i mnóstwo zabaw z instrumentami i muzyką.


A na koniec, nieprzewidziane w programie, ale niemniej niż on zabawne, wspólne zwijanie dywanu :)


Byłam zaskoczona intensywnością i różnorodnością kreatywkowych zajęć. Nie ma na nich miejsca na nudę, ale dzięki częstym zmianom rodzaju aktywności nie ma też kiedy się zmęczyć. Nie wiem, na ile jest to zasługa samego programu i metody zajęć, a na ile ciepłej osobowości prowadzącej zajęcia "Kreatywki" w Wyszkowie Edyty Kozłowskiej, w każdym razie moje dzieci wyszły z zajęć z szerokimi uśmiechami na twarzach, dopytując o kolejne.

I odnośnie tych kolejnych... Wpadłyśmy z Edytą na pomysł połączenia naszych pasji, doświadczeń i umiejętności i przeprowadzenia wspólnych zajęć, na których dzieci mogłyby płynnie przejść od aktywności związanych z ruchem, muzyką, zabawą i interakcjami z innymi do twórczości plastycznej, manualnej. Z pomysłu wyrosła konkretna propozycja dwutygodniowych spotkań.

Zapraszamy na "Kolorowe poranki muzyczno-plastyczne" :)


Pracownia Artystyczna Makowe Pole i Kreatywka- ogólnorozwojowe zajęcia dla niemowląt i dzieci zapraszają na "Kolorowe poranki"- twórcze, radosne zajęcia muzyczno-plastyczne.
Propozycja skierowana jest do dzieci od 3 do 6 lat.

Ruch, muzyka, kolory, interakcje z innymi, przestrzeń dla własnej twórczości- wszystko to czeka na Dzieci na naszych zajęciach. Co może wyniknąć ze spotkania doświadczenia, pasji, kreatywności i dziecięcego entuzjazmu? Wierzymy, że mnóstwo dobrej zabawy i inspiracji do nauki i rozwoju :)

"Kolorowe poranki" odbywać się będą od 1.do 12 lipca (od poniedziałku do piątku) w godzinach 10.00- 12.00 w pracowni Makowe Pole na Daszyńskiego 47 w Wyszkowie. Cena: za jeden dzień- 30 zł, za cały tydzień - 110 zł (22 zł za jeden dzień).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapisów!

Agnieszka Sieńkowska - makowepole@gmail.com 601 613 563
Edyta Kozłowska - edyta.kozlowska@kreatywka.pl 604 074 408

Pozdrawiam i życzę Wam dobrego, pogodnego tygodnia (po tej strasznie długiej zimie, nie śmiem powiedzieć złego słowa na upały, a wręcz bardzo je lubię, a Wy? :)) 

2 komentarze:

  1. Super inicjatywa! Widać, że dzieci bawią się świetnie, co pokazują dobre zdjęcia!

    OdpowiedzUsuń
  2. Aga rewelacja:) tak się cieszę:)skrzydła ogromne Ci rosną :*

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo! :)