piątek, 1 marca 2013

Kolczykowe, bardzo wiosenne nowości :)

Zgodnie z obietnicą z poprzedniej notki pokażę Wam dziś coś, co już od kilku dni cieszy moje spragnione słońca i kolorów oczy. Są to namalowane na moje zamówienie kolczyki- wiosenne, letnie, kwiatowo-sielskie i jedyne w swoim rodzaju! :)
Autorką tych miniaturowych malarskich dzieł jest Iwona Rychlik, bardzo zdolna, twórcza i wszechstronna osoba, której inne prace, mam nadzieję, będę miała okazję jeszcze tu zaprezentować.


Kolczyki są malowane wodoodpornymi farbami akrylowymi, dodatkowo zabezpieczone bezbarwnym lakierem. Metalowe zawieszki do nich zamontowałam w taki sposób, by "dyndały"  wzorem na zewnątrz (jako kolczykowy maniak zawsze zwracam na to uwagę).  Duża część z tej kolekcji jest dwustronna, to znaczy, że zarówno awers, jak i rewers kolczyka są wizualnie atrakcyjne.


Kolczyki można nabyć w sklepiku Makowe Pole, w dziale z "Różnymi ładnymi rzeczami". Zapraszam też do działu z książkami, uzupełniłam kilka braków, a wkrótce nowe tytuły :)


Życzę Wam miłego weekendu, mój będzie intensywny i pracowity. I kolorowy :)
Pozdrawiam marcowo!

3 komentarze:

  1. ojeeej gałązki zakwitły kolczykami :)) okienka są szczególnie urzekające.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkie przepiękne, ale..Słonecznikowe ♥ achhh..:)

    Nad morzem pięknie, słonecznie (chociaż wietrznie;), ale takiego słońca za oknem i w duszy życzę Wam serdecznie:) Pozdrowionka i uściski!:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo! :)