piątek, 5 października 2012

Makowe Pole na Craftshow w Krakowie- z warsztatami!:)

Z ogromną radością informuję, że Makowe Pole (czyli ja, mój mąż i moje papiery:)) pojawi się na krakowskim Craftshow 20. października ! 

Poprowadzę również niepapierowy, kolorowy, kwiatowy warsztat: 


Warsztat „Kwiatek do kożucha” czyli broszki filcowane na sucho
Prowadzi: Agnieszka Sieńkowska (Makowe Pole)
cena: 110 zł
czas trwania: 3h


Kwiatek do kożucha? Nie pasuje? Zależy jaki kwiatek! Zapraszam na zajęcia, podczas których z kolorowej wełny czesankowej, przy pomocy specjalnych igieł stworzymy przestrzenne kwiatowe broszki, doskonałe do wpinania w jesienne i zimowe płaszcze, dżinsowe kurtki, swetry i szale. Coś na jesień i zimę, coś optymistycznego na poprawę nastroju, coś specjalnego na świąteczny prezent.

Cena warsztatu zawiera: zestaw kilku kolorów czesanki (ok.30 g ), dwie igły do filcowania- cienką i grubą, dwa zapięcia broszkowe oraz gąbki-maty (niewykorzystane rzeczy uczestnicy zabierają ze sobą).

Spośród osób biorących udział w warsztacie wylosuję jedną- otrzyma ona dodatkowy zestaw czesanki i pakiet papierów marki Makowe Pole. Wszystkie osoby otrzymają 10 % rabatu na zakupy papierów w sklepie makowepole.eu, do wykorzystania także na stoisku Makowego Pola na Craftshow.

***
Bardzo serdecznie zapraszam i już cieszę się na wszystkie spotkania, nowe znajomości i unaocznienie starych dobrych znajomości internetowych :)

W sklepiku makowepole.eu można już robić zakupy z opcją odbioru osobistego na Craftshow. Zamówienia należy opłacić do 17.10 (tego dnia wpłaty muszą być już zaksięgowane na koncie sklepu).
Zamówienia z odbiorem osobistym w Krakowie po wpisaniu kodu craftshow pod każdym produktem w koszyku zyskują dodatkowo 10% rabatu. 

Pozdrawiam Was ciepło!

2 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo! :)