sobota, 11 sierpnia 2012

Zaliczam zaocznie

Bardzo chciałam wziąć udział w warsztacie Cynki, który prowadziła w czasie ostatniego warszawskiego zlotu scrapbookingowego, ale nie mogłam. Wpadłam jednak do salki warsztatowej na moment, żeby się przywitać i wysępiłam (tak ornitologicznie chciałam napisać, nie że naprawdę musiałam sępić ;)) obrazek z ptaszkiem do wycięcia i użycia w pracy- takie małe warsztaty zaoczne.

Praca, która powstała kilka dni później wydobyła mnie z twórczego dołka, w którym się wtedy znajdowałam i zainspirowała do przedsięwzięcia pewnych kroków, do czego wcześniej brakowało mi odwagi i siły- takie to właśnie cuda się dzieją jak się dzielimy z innymi pasją, kolorami, światami naszej wyobraźni i... stronami z czeskiej książki o ptakach:) .


Jest w tej pracy trochę Cynki, ale też wszystko, co sama kocham- kolory, kwiaty, słowa, słowa, słowa, litery, farba, trochę tego i tamtego w formacie ulubionym, terapeutycznym- 30 na 30 cm. Kolaż z kolorowym ptakiem dostał dziś oprawę i zawisł na ścianie- ma mi przypominać o moich marzeniach i mobilizować do zmieniania ich w plany, mam nadzieję, że tak właśnie będzie:) 

Dziękuję, Ewuniu! I powiedz, czy zaliczasz mi warsztat? :)


6 komentarzy:

 1. Fantastyczna w każdej warstwie. Jestem pod wielkim wrażeniem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczny po prostu!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. jaki kapitalny pomysł z tym kolażem, i jaka ciekawa interpretacja...

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękny kolaż. Jestem zakochana :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo! :)