wtorek, 12 czerwca 2012

Romantyczna korespondencja- coś specjalnego od Anity

Bardzo się cieszę, że Anita przyjęła moje zaproszenie, a jeszcze bardziej cieszy mnie to, co z tego naszego wirtualnego spotkania wynikło. 
Poprosiłam ją o wybranie papierów z Makowego Pola i skomponowanie ich z ulubionymi dodatkami. Powstał w ten sposób zupełnie wyjątkowy, kobiecy, wiosenno-letni zestaw startowy "Romantyczna korespondencja": 


Kilka słów na jego temat od Anity: 

Tworząc ten zestaw kartkowy inspirowałam się wiosenno-letnimi wypadami za miasto. W głowie miałam  już łąki pełne kwiatów, obłędny zapach bzów, romantyczne wieczory  we dwoje. Ponieważ nadchodzi lato, czas wakacyjnych wyjazdów, dołączyłam do zestawu tekturowe znaczki  i stempelek pocztowy.  Przecież po powrocie do domu, być może ktos będzie czekał na romantyczny list, z zasuszoną niezapominajką pomiędzy kartkami.
Czerwiec to podobno najlepszy miesiąc na śluby (wiem coś o tym, świętowałam właśnie 10-rocznicę ślubu). Stwórzcie romantyczne karty z pięknymi życzeniami dla Waszych bliskich wkraczających na nową drogę życia - pomogą Wam w tym dołączone do zestawu koronki i delikatne motylki z masy plastycznej. Wyjątkowość pracy podkreślą zawijaski, a może ręcznie wyszyte serce dla ukochanej osoby :]

Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Wam mnóstwa wolego czasu, bo inspirację do tworzenia z papierów z kolekcji z Makowego Pola macie gwarantowaną .

Zobaczcie, co wyczarowała z tego zestawu jego Autorka:
Stempelek "pocztowy" i zestaw tekturek zaprojektowane zostały specjalnie na potrzeby zestawu "Romantyczna korespondencja" przez Stempell&Kartoon. Dziękujemy i polecamy! :)

Więcej o zestawie na stronie sklepiku Makowe Pole, w którym to zestaw juz na Was czeka :)

Pozdrawiam serdecznie i przypominam, że to jeszcze nie koniec atrakcji związanych z wizytą Anity, zajrzyjcie jutro:)


5 komentarzy:

 1. I ja bardzo dziękuję :)

  Zestaw piękny!!! Prace CUDOWNIE ROMANTYCZNE!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. świetnie to wygląda! zachęcam,bo pracuje się z tymi papierami rewelacyjnie,dodatki boskie!dziękuję Agnieszko :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny zestaw i prace Anity zachwycające :)

  OdpowiedzUsuń
 4. pięknie kobietki pięknie!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo! :)