poniedziałek, 7 maja 2012

Z drugiej strony papieru

Na drugiej stronie pokazanego w poprzednim poście konwaliowego papieru z kolekcji "Aurora majalis" znajduje się  projekt, który jest ukłonem w stronę osób robiących kartki. Znajdziecie na nim dwa wdzięczne motywy: koszyczek i filiżankę z kwiatami, a także dwie ćwiartki doskonałe na kartkowe tła.
Myślę, że to będzie papier z gatunku tych ratujących w nagłej potrzebie ( ślub znajomych za dwie godziny, kwiaciarnia zamknięta, w domu żadnej gotowej kartki, a na eksperymenty nie ma czasu), bo obejdzie się bez dodatkowych ozdób i specjalnych narzędzi.

Troszkę się pobawiłam tym papierem oraz nożyczkami, taśmą dystansową i szklistym medium. Oto co w wyniku tej zabawy powstało:Prosto, ale przecież czasem mniej znaczy więcej, czyż nie? :)

Pozdrawiam Was słonecznie i ciepło, na przekór stalowym chmurom i wbrew niskim temperaturom.

7 komentarzy:

 1. przepiękne! jesteś mistrzynią wycinanek! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. aj skrojone pod Ciebie te papiery :p i jak tu teraz..jak :p
  i moje motto ulubione :p
  genialnie!

  OdpowiedzUsuń
 3. takie proste, a jakie rewelacyjne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudne papiery i widać że prace z nich same się robią :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne papiery, a kartki widziane na żywo jeszcze ładniejsze od tych na zdjęciach:) Oj, będą wszyscy biegać na zakupy do Makowego Pola...Trzymam kciuki za kolejne projekty, bo na pewno masz już jakiś pomysł, nieprawdaż?:) Może tym razem coś męskiego?;) Bo u mnie w rodzinie same chłopaki...

  OdpowiedzUsuń
 6. Piekne kartki, takie delikatne. Wspaniale zaprojektowane sa te papiery :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo! :)