wtorek, 15 marca 2011

Zielono, kwieciście i urodzinowo

Zacznę od urodzin:) Nie, nie moich. Dziś swoje drugie urodziny obchodzi nasz blog wyzwaniowy Art-Piaskownica! Dla mnie to miejsce niezwykłe, pełne pomysłów, inspirujące, mobilizujące do działań twórczych, do rozwoju, sięgania po nowe i nieznane . Bardzo się cieszę, że mogę je współtworzyć.
Dla uczczenia rocznicy poprosiłyśmy Lili-zwyciężczynię największej ilości naszych wyzwań w przeciągu ostatniego roku-o wybranie pracy do kolejnej edycji scrapliftu. Jej wybór padł na ten świetny scrap Zyan. A poniżej moja interpretacja:


Praca powstała na bazie papieru z kolekcji "Full of colors" ILS. Dodatki po części recyklingowe, a po części ze sklepu scrapki.pl, sponsora naszego najnowszego wyzwania mapkowego.
Mapkę autorstwa Ibiska ubrałam w papiery i dodatki z kolekcji "For the record" firmy Echo Park Paper oraz moje ulubione od pewnego czasu naklejki i rub-onsy "October Afternoon"(do nabycia TUTAJ) . I wyszło bujnie, kwieciście i kolorowo. O tak:


Wcześniej przeszłam przez fazę zieloną.
Masochistkowy lift numer 22, z wyciętymi z tkaniny roślinkami i ptaszkiem, odrobinę pochlapany ;)- oryginał, praca Sashy Holloway, do obejrzenia TU.


I wcześniejszy scraplift pracy Zyan (tak, tak! Bardzo ją lubimy:)) również w zieleniach, na papierach ILS.


To chyba wszystko, co chciałam Wam dziś napisać i pokazać. U nas coraz lepiej, wychodzimy z chorób, byliśmy wczoraj na spacerze i pachnie już wiosną, co oprócz kataru alergicznego i łzawiących oczu, niesie ze sobą jednak dużo radości i energii do działania.
Przesyłam wszystkim zaglądającym mnóstwo serdeczności.

9 komentarzy:

 1. drugi najlepsiejszy! nigdy bym nie wpadła, żeby na takim kolorowym i wzorzystym papierze scrapa zrobić, a tu patrzcie! cudny!!! :) aaa!

  OdpowiedzUsuń
 2. Дивовижні роботи:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. ależ wiosenny wysyp scrapowy ;)
  i niech Was zdrówko nie opuszcza ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne scrapy Makówko!!

  OdpowiedzUsuń
 5. ja Cię podziwiam za te wzorzyste papiery jako tła, próbowałam ale nie potrafię, Tobie wychodzi cudownie :)to taki Makówkowy znak rozpoznawczy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. kurde znowu zły login :) to byłam ja gulka ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudowne scrapy, wszystkie... z naciskiem na pierwszy :).

  OdpowiedzUsuń
 8. Wycinanki z materialu sa bardzo ciekawe.

  OdpowiedzUsuń
 9. extra te Twoje cudeńka :))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo! :)