piątek, 14 marca 2014

Zaproszenie na pierwsze urodziny Makowego Pola w Wyszkowie - szczegółowy harmonogram :)

Z ogromną radością zapraszam 15. marca na Makowe Pole w Wyszkowie na świętowanie pierwszych urodzin stacjonarnej pracowni :)


Na pewno wspólnie zmalujemy coś naprawdę dużego, obejrzymy kukiełkowy teatrzyk, pobawimy się twórczo i kolorowo, zrobimy mini-sesję fotograficzną z rekwizytami, powspominamy przy pokazie zdjęć z roku na Makowym Polu... Będzie oczywiście tort ze świeczką, kawa i herbata, przestrzeń do rozmów. Będzie też losowanie nagród i rozdawanie prezentów (jak to na urodzinach ) :)
A ponadto będą Specjalni Goście:

Kreatywka Wyszków z całą masą pomysłów na rozwijającą, wesołą zabawę z muzyką i instrumentami

Gapula ze stoiskiem, na którym będziecie mogli obejrzeć i nabyć wyjątkowe, wygodne i modne ubranka dla dzieci

Pinki World ze swoją oryginalną biżuterią i małym pokazem "Jak ona to robi? ", którego efekt będzie jedną z nagród w losowaniu na koniec spotkania

Szczegółowy harmonogram wygląda następująco:
Zapraszam już od 11.00, zaczniemy od malarstwa wielkoformatowego (jeśli pogoda dopisze będziemy pracować na tarasie- ze względu na wielkoformatowość bazy właśnie), działał będzie również "twórczy stolik" przy którym będzie można popróbować stempelków, taśm, wykręcić coś ładnego na maszynce z korbką, porysować. 
Na swoim stoisku Pinki World zaprezentuje swoje prace, a także na naszych oczach wykona bransoletkę, która będzie jedną z nagród w losowaniu (nastąpi ono ok. godziny 14.50)

Przy kawie i herbatce będzie można również obejrzeć pokaz zdjęć z roku na Makowym Polu.

O godzinie 12.00 przybędzie do nas Gapula ze swoimi cudnymi ubrankami dla dzieci- będzie można ich podotykać, przymierzyć, kupić lub zamówić :)
Około 12.15 zdmuchniemy świeczkę na urodzinowym torciku :)

O 12.30 rozpocznie się spektakl teatralny w reżyserii i wykonaniu Karoliny Sieńkowskiej.
Po godzinie 13.00 zapraszamy serdecznie na zabawę animowaną przez Edytę Kozłowską z Kreatywka Wyszków.

Przez cały czas działał będzie oczywiście makowy sklepik, w którym czekają najpiękniejsze książki, Bajki-Grajki, papiery do scrapbookingu marki Makowe Pole, papierowe taśmy dekoracyjne, stemple Agateria Stemple dla kreatywnych i tusze, gry i zestawy kreatywne od Milomi, bogaty wybór kaw i herbat z Cesarskiej Perły i mnóstwo innych ładnych rzeczy :)
Na zakończenie imprezy, przed 15.00 odbędzie się losowanie nagród- w losowaniu będzie mógł wziąć udział każdy, kto odwiedzi Makowe Pole i wypełni los.

To oczywiście nie wszystko, szykuję jeszcze pewne miłe niespodzianki, ale żeby niespodziankami zostały nie mówię już nic więcej :)

Będę wdzięczna za zgłoszenie chęci przybycia (mailowo lub przez wiadomość prywatną), a dla wygody dzieci o buciki na zmianę. No i o stroje raczej robocze lub coś dla ochrony- żeby nie ograniczać sobie swobody twórczej .
Zapraszam i proszę o przekazanie zaproszenia Waszym Znajomym :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo! :)