poniedziałek, 1 października 2012

W pastelach na urodziny

Dziś mam dla Was mnóstwo zdjęć, więc nie będę się rozpisywać. 
Chcę pokazać Wam album stworzony na zamówienie siostry dla siostry, na trzydzieste urodziny (Zamawiającą i Obdarowaną serdecznie pozdrawiam! :)). 
Zdjęć i kart sporo, adekwatnie do trzydziestoletniego bagażu życiowych doświadczeń:) Pokazuję kilka, choć i tak  chyba słabo się ograniczyłam (choć zdjęcia nie najlepsze, bo robione rankiem).


Od początku- pod sercem mamy:


Przez lata dziecięce, szkolne i studenckie:


Po okres ważnych decyzji i wyborów:
i ich konsekwencji:


Całość w lekkim, kobiecym stylu, drzewnie, powietrznie, kwiatowo i pastelowo :)Papierom z Makowego Pola (z kolekcji "Forget me not", "Aurora majalis" i "To lubię!") towarzyszą papiery z "At noon" ILS i różane z kolekcji "Tea-Thyme" Primy oraz dużo taśmy z Dekoracyjnej Taśmy i tekturki ze Stempell&Kartoon. I koniecznie tasiemka kliszowa od Eight- tak jak lubię :)

Ciekawe, na które urodziny uda mi się zrobić taki album samej sobie? Jakoś tak dla siebie chyba najtrudniej...

Pozdrawiam już jesiennie!7 komentarzy:

  1. Jak zawsze pięknie i czuć ducha:) Twoje papiery są szczególne:) patrz: wyjątkowe. Nie spodziewałabym się, że obok tych różowości i kwiecistości tak się pięknie ułożą. Piękny album.

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękny album, świetnie połączyłaś tyle rozmaitych papierów! Ogląda się z wielką przyjemnością - a co dopiero móc posiadać takie cudo! :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ależ cudowny album, wspaniałe połączenie różności!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo! :)