poniedziałek, 5 marca 2012

Wciąż jesiennie

Wiosna już za rogiem, a ja wciąż jeszcze w jesieni...


Zapraszam Was dziś na spacer wśród żółtych liści:)Jeśli ktoś odwiedza Makowe Pole regularnie i nie pamięta żadnego jesiennego "tomu pierwszego" informacja: tom pierwszy dopiero powstaje:)


Ten albumik zrobiłam na bazie papierów z kolekcji "Let it go" ILS z dodatkiem listeczków i żółtego papieru serduszkowego z anamarkowej kolekcji "FALL in love" z Makowego Pola. Ładnie się razem skomponowały, a zdjęcia, których wcześniej nie mogłam do niczego dopasować, wydają się wręcz jak robione pod te właśnie papiery :) Wniosek z tego taki, że co ma być oskrapowane, oskrapowane zostanie- w swoim czasie, na idealnych materiałach.

Pochorowałam się na dobre i to akurat teraz, gdy słoneczko zaczęło coraz śmielej zaglądać do okien. Ech... Wy jednak trzymajcie się zdrowo i wypatrujcie wiosny! Do napisania wkrótce!

9 komentarzy:

 1. jestem zauroczona :) a zdjęcia Twoich dzieciaków w koronach z liści są piękne! widać w tym albumie, że jesteście piękną rodziną Makówko :)
  ja się wciąż z przeziębienia nie mogę wygrzebać, ale posyłam zyczenia zdrówka :*

  OdpowiedzUsuń
 2. cudowny! widziałam już wczoraj na blogu ILS i się zachwycałam! Rzeczywiście obydwa papiery i zdjęcia cudnie ze sobą grają :) Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i wiosennych spacerów z aparatem co by natrzaskać zdjęć do kolejnego albumu:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudny albumik! Te papiery stworzone są do tych zdjęć :)
  A Cesarz świetny! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. ten album jest przepiekny:)

  OdpowiedzUsuń
 5. A wiesz, że jak zobaczyłam Twój album pomyślałam, że robiłaś zdjęcia specjalnie pod niego ;) Jest perfekcyjny w każdym calu :) Nie powiem ile razy już go oglądałam :))
  Szybkiego powrotu do zdrowia życzymy :))

  OdpowiedzUsuń
 6. świetnie wkomponowały się zdjęcia w te papiery!!! piękny album zrobiłaś, dopracowany i z całą historią do opowiedzenia - tak jak lubię najbardziej :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Великолепный альбомчик и просто шикарная фотосессия! Спасибо за вдохновение!

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękny album :)

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Uroczy album! Piękne są te nowe papiery ILS. A Tobie Makówko, zdrowia życzę, trzymaj się! :-*

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo! :)