wtorek, 29 czerwca 2010

Zawieszka antylękowa

Mam teraz w życiu moment zwrotny, wiele zmian przede mną, wiele już się zmienia. I z jednej strony bardzo się na te wszystkie nowości cieszę, a z drugiej trochę się lękam. Coś się jednak musi skończyć, żeby coś innego mogło się zacząć:) Odsuwam niepokoje daleko od siebie, bo...Zawieszka powstała z inspiracji znalezionej w słoiku na myśli z poprzedniego piątku. W użyciu ponownie tusze alkoholowe . Hmm... myślę, że mogą być uzależniające...
Przepraszam, jeśli przez nieco dłuższy moment mnie tu nie będzie, ale jak pisałam powyżej: dzieje się! :) W każdym razie dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam serdecznie.

13 komentarzy:

 1. ta zawieszka to mi sie bardzo bardzo.. u mnie też zwroty i z tym lękiem to nie najlepiej mi idzie.. trzymam kciuki za Twoje zmiany :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ty już wiesz, że ta zawieszka ujęła mnie za serce.
  niezwykła...

  i ja posyłam ci najcieplejsze moje myśli.

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę powodzenia przy tych wielkich zmianach! one wcale nie są takie straszne zazwyczaj jak nam się wydaje :) no ale w każdym razie trzymam kciuki
  a zakładka taka przydałaby mi się również na moje wielkie zmiany :) oj taaak byłoby najlepszym rozwiązaniem móc zerkać na nią w trudnych momentach :) np. w trakcie 12h lotu hehe
  Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 4. zawieszka genialna!!!
  wszystkiego dobrego życzę! :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia Ci życzę, z calego serca!
  A antylękowa zawieszka to cudny pomysł. Oby zadziałała:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zwroty mają to do siebie, że oprócz strachu i stresu często otwierają zupełnie nowe możliwości i drzwi dotąd zamknięte. Życzę, żeby tak właśnie było - powodzenia we wszystkich nowych przedsięwzięciach!!

  OdpowiedzUsuń
 7. O, no i zapomniałam o zawieszce napisać, że cudna jest!

  OdpowiedzUsuń
 8. Na te "strachy" i wielkie zmiany dużo sił życzę i najlepszości ślę. A zawieszka jest ujmująca, z pewnością zdziała cuda:)

  OdpowiedzUsuń
 9. z Twoim komentarzem nabrała zupełnie innego wyrazu!

  OdpowiedzUsuń
 10. Święta racja! I ja też przeżywam swoje lęki, ktoś musiałby mi takie myśli podsuwać cały czas :) Chociaż chyba niejeden podsuwa i wspiera, a człowiek dalej się boi...Ściskam mocno!

  OdpowiedzUsuń
 11. Brnij wytrwale do przodu i niczego sie nie boj!

  OdpowiedzUsuń
 12. kochana śmiało krocz do przodu i nie lękaj się ... wszystko co "nowe" zawsze niesie ze sobą zmiany na lepsze - trzymam kciuki :)

  zawieszka cudna !!!

  OdpowiedzUsuń
 13. zawieszka jest świetna, z mega przesłaniem - ujmująca, dodająca otuchy

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo! :)