poniedziałek, 8 czerwca 2009

Pozlotowo i dziękczynnie:)

Bardzo się cieszę, że mimo wahań i obaw różnych wybrałam się na zlot:) Spotkać w jednym miejscu tyle zdolnych, kreatywnych, a przy tym szalenie sympatycznych kobiet to naprawdę coś! Dziękuję za wszystkie rozmowy, te długie, szczere i otwarte (Cynko, Edit:*) i te trochę krótsze, wcale nie mniej miłe. Wspaniale rozpoznać w żywym człowieku tę wirtualną postać zbudowaną z kilku zdjęć, prac, komentarzy. Nieoceniona była również możliwość zobaczenia w trzech wymiarach, a nawet podotykania podziwianych na blogach papierowych dzieł.
Po powrocie, natchniona ;), oskrapowałam moje ukochane zdjęcie trzytygodniowej Danusi z Tatą.
Pierwsza próba na papierze z wyraźnym rysunkiem, stąd forma prościutka.
Było pozlotowo, teraz dziękczynnie.
W ostatnim czasie dostałam, z różnych okazji, kilka pięknych drobiazgów, za które chciałabym tu podziękować. Chronologicznie:
Śliczne pudełeczko z koronkami od Tores upolowane w PIFie:
Etui na chusteczki od Ani z Zielonego Wzgórza ( do kompletu z makowymi kolczykami, przy pomocy których lansowałam się na zlocie;)) :

Notesik na Danusiowe powiedzonka (a póki co, na jej migi:)) od UHK (dostałam jeszcze od Uli bardzo ładną kartkę, ale zapomniałam zrobić jej zdjęcie, no i sporo skrapowych dodatków:*) :

I na koniec prezent od Cynki:). Kilka dni temu dostałam od niej kartę, ale niestety makówka nie przetrwała pocztowego traktowania. Cynka podarowała mi zatem na zlocie zapasowe makówki, w pudełku po domino:
Dziękuję Wam bardzo, dziewczyny! :)
Pozdrawiam słonecznie wszystkich odwiedzających.

10 komentarzy:

 1. cuuuuuuuuuuuuudny jest Twój scrap, cuuuuudny!!!!!!!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Makówko, my to sie jakoś mamy ku sobie ostatnio hehe :))) OGROMNĄ radość mi sprawiłaś, ze zabrałas ze sobą etui na ZLOT :) Bardzo mi miło, bardzo!!! Tysiące przyjacielskich całusów wysyłam! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aneczko sprawdzałyśmy, która z nas ma ładniejsze etui ;-DDD

  Agnieszko - PIĘKNY SCRAP!!!!
  niesamowicie bawisz się papierem!!!

  Ściskam!!!

  ech... wspominac będę...

  OdpowiedzUsuń
 4. Czuję tu wielkie natchnienie, które teraz będzie owocować nowymi dziełami ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczny scrap!! Przyznam, że od dłuższego już czasu mam dwa takie papiery, i nijak nie widziałam możliwości sensownego użycia, bo to papier z gatunku tych, co to walczą ze zdjęciem o uwagę :-)) A tu proszę, nie dość, że można, to jeszcze jak pięknie!!

  Bardzo dziękuję Ci, że podeszłaś na zlocie, i przepraszam za skołowanie moje - spałam 3 godziny i byłam lekko niekontaktowa. Następnym razem obiecuję się wyspać i porządnie pogadamy! :-****

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale świetny jest ten scrap. A tytuł mnie powalił.

  OdpowiedzUsuń
 7. ha!!! a ja się przyznam, ze dopiero teraz rozszyfrowałam cię!!!! hahah znaczy nei wiedziałam kim jesteś na zlocie, a teraz już wiem! :)
  scrap mega uroczy!

  OdpowiedzUsuń
 8. zapraszam do mnie czeka na Ciebie mała niespodzianka:)

  OdpowiedzUsuń
 9. dobra, wiesz kto15 czerwca 2009 18:58

  Nie jestem wielką miłośniczką scrapów, ale ten podoba mi się szczególnie, jest taki stonowany, (ale nie nudny!), no i zdjęcie samo w sobie jest świetne.

  OdpowiedzUsuń
 10. piękny scrap !!! i zdjęcie niezwykle wzruszające :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo! :)